Balustrady szklane

przez | 13 sierpnia 2021

Jako zabezpieczenie balkonów, schodów i tarasów stosowane są często balustrady szklane. Są ozdobą pomieszczenia, pełnią ważną funkcję estetyczną a montowane są zazwyczaj na krawędzi elementu, który zabezpieczają. Dzięki nim wnętrze zyskuje nowoczesny, zwracający uwagę design. Można o nich powiedzieć, że są zarówno proste jak i niebanalne. Jeśli zamontujemy balustradę szklaną na balkonie lub tarasie będziemy mieli możliwość podziwiania pięknych widoków, zwłaszcza wiosną i latem. Formatki hartowane i laminowane wykorzystywane są do tworzenia szklanych balustrad.

balustrada szklana

Podczas ewentualnego rozbicia szkło zatrzymuje się na folii znajdującej się między taflami. Szkło barwione w masie oraz piaskowane a także przezroczyste tradycyjne to rodzaje szkła również wykorzystywane do tworzenia balustrad. Szkło w oferowanych przez nas balustradach nie zbije się i nie pęknie nawet podczas silnego uderzenia, ponieważ ma wysoką odporność na zniszczenia. Rozmiar, kształt i rodzaj szkła dopasowujemy do oczekiwań klientów. Zauważamy, że coraz więcej osób mieszkających w domkach jednorodzinnych decyduje się na szklane balustrady. Stanowią one pewnego rodzaju wizytówkę tych domów. Są bezpieczne, wyglądają bardzo estetycznie. Szklane balustrady mogą być atrakcyjnym dodatkiem do nowoczesnych aranżacji wnętrz, polubią je osoby stawiające na innowacyjne rozwiązania.

Pamiętajmy o tym żeby zadbać o wystrój balkonu jeśli zdecydowaliśmy się na balustradę szklaną. Ważną jego częścią mogą być kwiaty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy BespokeGlass (montaż szklanych balustrad), zawiera ona m.in. balustrady szklane montowane punktowo, na spigotach, w profilu, na słupkach a także takie montowane systemem punktowym.