Czy klimatyzacja jest potrzebna?

przez | 3 lipca 2019

Klimatyzacja jest bardzo ważną rzeczą, która w nieoceniony sposób ułatwia pracę w biurze czy przebywanie w domu. Pełni dwojaką funkcję – w upalne dni zmniejsza temperaturę powietrza w pomieszczeniu, co przekłada się na poprawę komfortu pracy, a kiedy w pomieszczeniu zawodzą inne źródła ciepła pozwala nagrzewać powietrze, sprawiając, że czas, w którym przebywamy w pomieszczeniu staje się przyjemniejszy.

MT-KLIMA

Jeżeli nie posiadasz klimatyzatora, a marzy ci się lato bez wylanego potu twoich pracowników w pracy, zleć montaż klimatyzacji MT-KLIMA.

Firma zajmuje się sprzedażą klimatyzatorów monoblokowych, które sprawdzają się w sytuacjach dysponowania małą powierzchnią. W ofercie sprzedaży klimatyzacji znajdziemy również klimatyzację dzieloną, składającą się z parownika i skraplacza. Firma zamontuje także klimatyzację multi-split, czyli klimatyzację wieloczęściową, która stwarza możliwość podłączenia do jednej sprężarki wielu jednostek wewnętrznych.

Dla kogo?

Montaż klimatyzacji świetnie sprawdzi się w wielu miejscach, w których przebywa wiele osób. Takie rozwiązanie zwiększy komfort ludzi, którzy przebywają szczególnie w takich miejscach jak: apteki, sklepy, biura, gabinety lekarskie czy domy. Oprócz sprzedaży klimatyzacji, MT-KLIMA oferuje montaż instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnych, serwis klimatyzacji Lublin oraz służy każdemu klientowi swoim profesjonalnym doradztwem.

Zobacz też: Klima Technika – naprawa klimatyzacji Lublin.

Oferta firmy

Prowadzony przez firmę serwis klimatyzacji, odbywa się zarówno w ramach gwarancji, jak również po upływie czasu gwarancyjnego instalacji przez nią wykonanego. Firma oferuje sprzedaż, montaż i serwis klimatyzatorów takich marek jak: LG ELECTRONICS, LENNOX, GREE, ACSON, FUJITSU, kurtyn powietrznych firm m.in. Chigo, FRICO, wentylatorów i osprzętu wentylacyjnego, takiego jak Systemair, Danfos, Uniwersal oraz osuszaczy powietrza z Airwell, Gree, Chigo.

MT-KLIMA klimatyzacja to firma oferująca bardzo szeroki zakres usług związanych z klimatyzatorami. Kompleksowa usługa sprawi, że nie trzeba będzie troszczyć się o takie czynniki jak montaż czy ustawienie klimatyzacji. Wszystko zrobią za nas fachowcy. Oferta MT-KLIMA oferująca usługi klimatyzacyjne sprawi, że gorąca temperatura na zewnątrz nie będzie kłopotem, a serwis i obsługa będzie wsparciem w razie problemów związanych ich działaniem.