Czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej w Lublinie.

przez | 11 czerwca 2019

Z upływem lat wnętrze każdego samochodu ulega zabrudzeniu, nawet jeśli staramy się o nie dbać. Tapicerka ciemnieje, pojawiają się plamy, widzimy zmieniający się kolor podsufitki, z dywaników nie można usunąć brudu. We wnętrzu pojawia się również niezbyt przyjemny zapach. Tworzywa i plastiki, które nie są właściwie konserwowane płowieją, odbarwiają się i tracą swoje pierwotne właściwości.

auto detaling Lublin
auto detaling Lublin

Najsilniejszej eksploatacji poddane są siedzenia i podłoga. Lądują tam np. okruchy jedzenia oraz błoto i woda nanoszone jesienią i zimą na obuwiu i ubraniach. Rozlewamy tutaj również różne ciecze i płyny, które pijemy we wnętrzu auta lub przewozimy ze sklepu. Poza nieestetycznymi plamami pozostawiają one również charakterystyczne wonie. Najbardziej uporczywe są zapachy, których działaniu przez długi czas poddawane było wnętrze pojazdu. Dzieje się tak np. gdy poprzedni właściciel miał zwyczaj palić wewnątrz auta lub my sami tak robiliśmy – oferta nasza to też korekta lakieru Lublin.

Wywabienie zacieków, starych zabrudzeń, kurzu, który osiadł głęboko w materiałach to żmudne i czasochłonne zajęcie. Na dodatek niewielka przestrzeń wnętrza samochodu uniemożliwia dotarcie do wielu zakamarków i dokładne wyczyszczenie wszystkich powierzchni. Na rynku dostępnych jest wiele środków umożliwiających skuteczne czyszczenie tapicerki samochodowej, profesjonalne proszki i płyny są jednak drogie. Indywidualnym użytkownikom nie opłaca się jednorazowy zakup dużej ilości takiego detergentu.

Najlepszym rozwiązaniem w przypadku, gdy chcemy dokładnie uprać tapicerkę samochodową jest zwrócenie się do specjalistycznego zakładu, takiego jak Fabryka Blasku. U nas wyczyścisz tapicerkę samochodową od podłogi aż po sufit. Jesteśmy w posiadaniu preparatów pozwalających wywabić najbardziej uporczywe plamy. Zapraszamy zainteresowanych praniem wnętrza samochodu Lublin i czyszczeniem tapicerki kierowców z całej Lubelszczyzny do naszej Fabryki Blasku.