Kamerzysta, na teledysk, wesele

przez | 6 sierpnia 2019

Podczas planowania wesela przyszli państwo młodzi muszą rozważyć wiele kwestii. Jednym z dylematów jest często to, czy zatrudniać kamerzystę, czy nie. Film weselny może być doskonałą pamiątką, którą będzie można obejrzeć po wielu latach z uśmiechem na ustach. Jednak często tradycyjne filmy z wesel kojarzą nam się z wielogodzinnym, długim nagraniem, które zamiast bawić oglądających, jedynie ich zanudza. Na niekorzyść filmów przemawia też to, że niechcianych ujęć nie będzie się dało usunąć tak łatwo, jak niefortunnego zdjęcia.

Zdjęcia z przyjęcia weselnego stanowią świetną pamiątkę, jednak należy pamiętać, że nie potrafią udokumentować niektórych momentów tak dobrze, jak film. Na zdjęciu nie da się uchwycić pięknych słów przysięgi małżeńskiej, wzruszającego błogosławieństwa rodziców czy ruchu wirującej białej sukni panny młodej. Pod tym względem nagranie wesela przewyższa dokumentację fotografa. W dzisiejszych czasach dobre studia filmowe, takie jak L-Film z Lublina – produkcja teledysków Lublin, proponują naprawdę ciekawe rozwiązania filmowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Można wybierać spośród wielu opcji, takich jak tradycyjne filmy oraz krótkie, kilkuminutowe teledyski. Od państwa młodych zależy też, czy dodane zostaną animacje, wstawki lub komentarze, lub czy film zostanie nagrany w prosty i klasyczny sposób. Przed dniem ślubu zorganizowane zostaje spotkanie, w którym można przedstawić kamerzyście z Lublina swoją wizję. Podczas takiego spotkania będzie czas na omówienie wszystkich szczegółów i oczekiwań odnośnie do filmu.

Podczas spotkania dobrym pomysłem będzie też obejrzenie portfolio kamerzysty L-Film, dobry kamerzysta na wesele, dzięki czemu nowożeńcy będą mogli przekonać się, czy podobają im się jego dotychczasowe nagrania i ich stylistyka. W trakcie takiego spotkania można też dowiedzieć się, na jakim sprzęcie wykonywane są prace. Kamerzysta z doświadczeniem z chęcią odpowie na wszystkie pytania i dokładnie zrealizuje wizję nowożeńców, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że film weselny będzie ciekawy i będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom.