Litery ze stali? gdzie zakupić?

przez | 10 czerwca 2019

Kulczycki jest firmą ogólnopolską z bazą w Lublinie, kompleksowo zaopatruje przedsiębiorców z branży kamieniarskiej od czternastu lat. Produkty oferowane przez tą firmę posiadają najwyższą jakość oraz wszelkie atesty. Warto podkreślić, że jej klienci otrzymują gwarancję na wykonane produkty.

Firma oferuje również specjalistyczne doradztwo przy planowaniu zakupu – w ich ofercie jest też chemia kamieniarska. Przez tak długi okres działalności przedsiębiorstwo wykonało usługi dla bardzo wielu ludzi, oferując im między innymi litery ze stali. Firma pozyskała najlepszych dostawców, których materiały są najwyższej jakości. Kulczycki cały czas poszerza swój asortyment aby starać się sprostać rosnącym wymaganiom swoich klientów.

Oprócz litery ze stali firma posiada w ofercie rzepy, dłuta do kamieni, tarcze plastikowe, wiertła i wiertnice, uchwyty aluminiowe w gumie, filce kamieniarskie, ściernice do pracy na sucho, kredki wodoodporne, wagony syntetyczne, wazony nagrobne z granitu, uchwyty szlifierskie z rzepem, dysze, szczotki, frezy, korundy. Litery ze stali to specjalność działu liternictwa. Kulczycki oferuje tutaj litery nakładane, farby i artykuły pozłotnicze. Dzięki nim można przymocować do nagrobka każdą literę alfabetu i cyfrę. Tworzą one imię i nazwisko zmarłego, jak również datę jego narodzin i śmierci. Dział liternictwa oprócz liter ze stali oferuje też klientom farby akrylowe do kamienia, które przeznaczone są do malowania styropianu, płyt wiórowych, metalu, tynku mineralnego i powierzchni drewnianych, środki do czyszczenia granitu. Istnieje również możliwość zakupu złota w proszku, złota i srebra w listkach, srebra w proszku i luźnego.

Litery ze stali mogą być również umieszczone na drzwiach w gabinecie adwokata czy dyrektora szkoły. Imię i nazwisko osoby oraz funkcja będą w czytelny sposób informować o tym, kto urzęduje w danym gabinecie. Różne rozmiary liter, które mogą wynosić trzy, cztery, pięć i sześć centymetrów, będą pasować do wszystkich rodzajów nagrobków oraz będą stanowić ozdobę każdych drzwi.