Plac zabaw z monitoringiem i atestem, jakie wybrać?

przez | 22 sierpnia 2020

Wszędzie tam, gdzie mieszka dużo rodzin mających małe dzieci, powinien znajdować się przynajmniej jeden plac zabaw wyposażony w urządzenia zapewniające najmłodszym ciekawą rozrywkę.

place-zabaw-z-atestem i monitoringiem

Muszą być one wykonane z takich materiałów, które gwarantują brak możliwości wystąpienia jakiegokolwiek zagrożenia dla zdrowia dzieci. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, jeżeli chodzi o tego typu obiekty. Jego poziom będzie jeszcze wyższy, gdy zarządzający placem zabaw zdecydują się na zainstalowanie w tym miejscu monitoringu. Taki plac zabaw chętnie będą odwiedzali rodzice ze swoimi małymi dziećmi. Wykonanie takiego właśnie obiektu oferuje firma SIMBA. Znajdą się tam nie tylko najpopularniejsze atrakcje, jakie spotyka się w tego rodzaju miejscach, czyli karuzele i zjeżdżalnie, ale również urządzenia linowe. Pojawiają się one w ostatnich latach na wielu placach zabaw. Gwarantują najmłodszym dużo dobrej zabawy.

Firma SIMBA montuje również na terenie tego typu obiektów tory przeszkód przygotowane specjalnie z myślą o małych dzieciach. Kierujące nią osoby są również otwarte na propozycje zarządzających terenem, na którym ma znaleźć się plac zabaw z monitoringiem. Być może mają oni ciekawe pomysły na temat tego, co mogłoby zostać umieszczone na terenie obiektu. Warto jest wtedy przeprowadzić dodatkowe konsultacje na ten temat. Firma SIMBA gwarantuje, że wszystkie urządzenia zamontowane na placu zabaw będą wykonane z materiałów posiadających wszelkie wymagane w Polsce atesty.

Każdy zrealizowany przez nas projekt objęty jest 36-miesięczną gwarancją. Monitoring zainstalowany na terenie obiektu znacząco podniesie poziom bezpieczeństwa w tym miejscu i sprawi, że rodzice jeszcze chętniej będą przyprowadzać w to miejsce swoje dzieci. W razie pytań lub wątpliwości zadzwoń albo wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego umieszczonego na stronie internetowej firmy. Zrealizowała ona już wiele inwestycji tego typu. Podejmując z nią współpracę masz więc gwarancję najwyższego poziomu profesjonalizmu.