Sklep z garniturami i koszulami

przez | 5 lipca 2019

Quattro Fashion Group jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, powstałą w 1992 jako biznes rodzinny. Dziadkowie obecnych właścicieli, jeszcze w ubiegłym stuleciu, a mianowicie od końca II Wojny Światowej zajmowali się produkcją odzieży i sztuką krawiectwa, szyli najwyższej jakości marynarki i spodnie.

Zostali docenieni nie tylko na terenie swojego województwa, lecz również poza nim. Obecnie firmą zajmują się ich wnuki, prowadząc firmę z ekskluzywną odzieżą męską. Firma prowadzi również współpracę z wieloma globalnymi markami.

Należą do nich na przykład BMW, TOYOTA, RAPA i MERCURE HOTEL. Grupa Quattro Fashion jest gotowa do współpracy także z Twoją firmą, jeśli cenisz sobie prestiżowy wizerunek w swojej firmie. Co więcej, zapewnia cykl szkoleń dotyczących eleganckiego wyglądu. Posiada także szeroką ofertę produktów mody męskiej dla swoich współpracowników.

Quattro Fashion — sklep z garniturami i koszulami

Salon ma swoją siedzibę w Centrum Handlowym Atrium Felicity w Lublinie, przy al. W. Witosa 32. Ofertę sklepu można znaleźć na stronie internetowej i zapoznać się z dostępnymi produktami. Dodatkowym ułatwieniem przy doborze przechowywania jest tabela symboli oznakowania odzieży wraz z omówieniem poszczególnych symboli, z którą można się zapoznać na stronie internetowej. Znajdziemy tam również tabelę rozmiarów odzieży z uwzględnieniem klasycznych rozmiarów.