Sprzątanie domów i mieszkań

przez | 3 lipca 2019

Szuru Buru to profesjonalna firma sprzątająca, działamy już od 5 lat. Dbamy o czystość wielu różnych obiektów. Są to zarówno fabryki i sklepy, jak i prywatne mieszkania. Do naszych obowiązków należy sprzątanie podstawowe oraz usługi specjalistyczne.

Nasza oferta zawiera:

– Kompleksowe sprzątanie biur i pomieszczeń socjalnych w firmach. Potrafimy pracować niezauważeni dla przebywających tam w tym czasie osób. Usługi wykonujemy cyklicznie, poddawane są one kontroli koordynatora raz w miesiącu.

– Maszynowe czyszczenie posadzek. Zapewniamy utrzymanie czystości w halach produkcyjnych, magazynowych oraz w sklepach wielkopowierzchniowych. W trakcie naszej pracy nie muszą być przerywane trwające w danym zakładzie procesy produkcyjne.

– Prace na wysokościach. Są to między innymi: odśnieżanie dachów, mycie okien, mycie elewacji, zakładanie kolców na gołębie. Naszym partnerem jest firma specjalizująca się w prowadzeniu tego typu prac.

Sprzątanie Kłodzko po remoncie/budowie. Przy takich zadaniach współpracujemy z firmą, która oferuje usługi koparko-ładowarką i autem ciężarowym. Organizujemy również wywóz gruzu i nieczystości.

Obszary działania także: Polanica, Polkowice.

– Sprzedaż profesjonalnych środków czyszczących. Lata naszej działalności dały nam możliwość przetestowania ogromnej ilości różnych środków chemicznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie dobrać odpowiedni do rodzaju zabrudzenia preparat. Nasza oferta obejmuje środki: do dezynfekcji, usuwania betonu, usuwania rdzy, czyszczenia tapicerki skórzanej, prania dywanów/wykładzin, czyszczenia elementów chromowanych i innych.

– Inne usługi porządkowe. Jeśli interesuje Cię usługa sprzątająca, która nie została przez nas wymieniona w powyższym opisie, zadzwoń i zapytaj. Zapraszamy do kontaktu.