Wanna z drzwiczkami

przez | 22 sierpnia 2020

W ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem cieszą się wanny posiadające drzwiczki. Wskazują na to nie tylko opinie osób kierujących sklepami sprzedającymi armaturę łazienkową.

Widoczne jest to również w internecie, wystarczy sprawdzić liczbę wyszukań tego hasła w najpopularniejszych wyszukiwarkach. Co sprawia, że ten produkt jest coraz chętniej kupowany? Wanna z drzwiczkami ułatwia funkcjonowanie osobom w podeszłym wieku mającym problemy z poruszaniem się, ludziom będącym w trakcie rehabilitacji, niepełnosprawnym. Istnieje również możliwość zamontowania drzwiczek ( ich angielska nazwa to Ortopedic Bath Doors, w skrócie OBD ) w wannie, która ich nie posiada. Nad tego typu rozwiązaniem powinien zastanowić się każdy, kto wśród swoich bliskich lub w gronie przyjaciół ma osobę, której wykonywanie zwykłych, codziennych czynności takich jak kąpiel sprawia duże problemy. Należy pamiętać o tym, że wśród ludzi w starszym wieku niestety często zdarzają się wypadki, takie jak upadek na posadzkę łazienki. Należy zrobić wszystko co możliwe, aby zapewnić takim osobom jak największą wygodę na co dzień, związane jest to przecież z ich bezpieczeństwem.

wanna drzwiczki

Zakupu wanny posiadającej specjalne drzwiczki można dokonać za pośrednictwem strony internetowej drzwiczkiobd.pl. Nasza firma zajmuje się również ich montażem w wannach, które do tej pory nie posiadały takiego rozwiązania. W tym drugim przypadku konieczny jest przyjazd naszych pracowników do mieszkania klienta. Dokonają oni pomiarów w łazience. Materiał, z którego wykonywane są drzwiczki OBD, jest przyjazny dla skóry. Zapewnia również maksymalnie wysoki poziom szczelności.

Nie należy więc obawiać się tego, że nastąpi zalanie łazienki wodą. Masz pytania lub wątpliwości dotyczące naszej oferty? Zadzwoń do nas lub prześlij wiadomość wykorzystując do tego formularz kontaktowy widoczny na naszej stronie internetowej. Zapewnij wygodę sobie lub bliskiej Ci osobie dokonując zakupu oferowanego przez naszą firmę produktu lub zlecając montaż drzwiczek OBD.