Zaproszenia ślubne

przez | 27 maja 2019

Zaproszenia ślubne to niezwykle ważny element każdej ceremonii ślubnej. Warto zadbać o ich jakość, gdyż sugerują one gościom w jakiej stylistyce utrzymana będzie uroczystość zaślubin. W tym wyjątkowym dniu dla Pary Młodej bardzo ważne są najmniejsze detale, które pasując do siebie, stworzą unikatowy i niesamowity klimat i atmosferę.

Nietuzinkowe zaproszenia przykuwają uwagę piękną kolorystyką i oryginalnym wzornictwem. W naszej pracowni powstają zachwycające wzory zaproszeń ślubnych: ekologiczne, ręcznie malowane, ze zdjęciem, z kwiatami, glamour oraz klasyczne projekty specjalnie dedykowane rodzicom. Do ich przygotowania wykorzystujemy talent i najlepszej jakości materiały. W naszej ofercie znajdziecie też naklejki do wódki, czy topper na tort.

W zaproszeniach, które tworzymy możecie sami wybrać kolor oraz rodzaj materiałów. Dodatkowo tekst, który ułożycie możemy wydrukować z wykorzystaniem jednej lub kilku czcionek z naszego zbioru. Te informacje możecie podać w formularzu, który otrzymacie razem z wiadomością e-mail potwierdzającą zakup. Zaproszenia ślubne personalizowane to odpowiedź na najbardziej wysublimowane oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Oczekiwania naszych klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wsłuchujemy się w nie i oferujemy zaproszenia zarówno ręcznie robione, jak też indywidualne projekty zaproszeń zgodne z motywem przewodnim ceremonii, wykonujemy też podziękowania dla rodziców. Również nasi klienci mogą podjąć decyzję odnośnie wyboru grubości i rodzaju papieru oraz jego odcieni. Aby zapewnić komfort naszym klientom, teksty zaproszeń ślubnych nieodpłatnie uzupełniamy o nazwiska gości, wzorując się na przesłanej liście uczestników uroczystości, tak aby spersonalizowane zaproszenia ślubne, które zamówicie w naszej firmie były gotowe już do wręczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.