Żurawie samojezdne

przez | 15 czerwca 2019

Żurawie samojezdne to sprzęt wykorzystywany do różnorodnych prac montażowych, przeładunkowych oraz budowlanych. Są to jedne z najnowocześniejszych maszyn na rynku. Wynajęcie ich w firmie Trakt Lublin jest atrakcyjne cenowo i bardzo korzystne. Koszt obejmuje także obsługę maszyny przez profesjonalnego i doświadczonego operatora. To gwarantuje efektywny postęp prac i doskonałe wykorzystanie czasu pracy. Wierzymy, że taka oferta spełni Państwa oczekiwania.

Żurawie samojezdne Lublin
Żurawie samojezdne Lublin

Dostępne dla klientów firmy Trakt Lublin najlepsze żurawie samojezdne renomowanych firm mają szeroki zakres działania i oferują wysoką uniwersalność. Są wykorzystywane podczas różnorodnych prac remontowych oraz na placach budów. Służby miejsce korzystają z nich między innymi podczas wymiany oświetlenia lub prowadzenia prac konserwatorskich. Największą zaletą proponowanych żurawi jest ich mobilność, co w znaczny sposób ułatwia dostęp do wielu elementów skomplikowanych konstrukcji. Można z nich korzystać w miejscach, w które nie jest w stanie dotrzeć dźwig na stałej platformie, czyli zwłaszcza w ciasnych zaułkach. Dodatkowo ważną cechą żurawi samojezdnych jest fakt, że mogą przewozić podwieszony ciężar. Nowoczesny sprzęt ma na wyposażeniu teleskopowy wysięgnik, który został umiejscowiony na obrotowej kolumnie oraz wysuwane podpory, zapewniające lepszą stabilność poprzez uniesienie podwozia.

Osoby zainteresowane wynajmem żurawi samojezdnych, podnośniki Lublin, czy dźwigi prosimy o kontakt. Przygotujemy specjalną ofertę, która z pewnością będzie konkurencyjna cenowo i zapewni najwyższą jakość świadczonych usług.