Skuteczne sprzątanie

przez | 11 czerwca 2019

Szuru Buru to aktywnie działająca od 5 lat profesjonalna firma sprzątająca. Specjalizuje się w sprzątaniu obiektów takich jak: fabryki, sklepy, klatki schodowe, mieszkania. Do ich obowiązków należy sprzątanie podstawowe oraz usługi specjalistyczne.

Oferta:

  • Kompleksowe sprzątanie Polkowice – biur i pomieszczeń socjalnych w firmach . Pracujemy niezauważeni, cicho i skutecznie. Usługi te wykonujemy cyklicznie, poddawane są kontroli koordynatora raz w miesiącu.
  • Maszynowe czyszczenie posadzek. Zapewnia ono utrzymanie czystości w halach produkcyjnych, magazynowych oraz sklepach wielkopowierzchniowych. Podczas czyszczenia posadzek nie muszą być przerywane procesy produkcyjne.
  • Prace na wysokościach takie jak: odśnieżanie dachów, mycie okien, mycie elewacji, zakładanie kolców na gołębie. Prace wysokościowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, współpracujemy przy nich z zaprzyjaźnioną firmą zajmującą się profesjonalnie takimi usługami.
  • Sprzątanie Kłodzko po remoncie lub budowie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak jest ono uciążliwe, dlatego współpracujemy z firmą oferującą usługi koparko-ładowarką i autem ciężarowym.

W ramach tej usługi organizujemy wywóz gruzu i nieczystości.

  • Sprzedaż profesjonalnych środków czyszczących. Lata naszej działalności dały nam możliwość przetestowania dużej ilości różnych środków chemicznych. Dzięki temu możemy skutecznie pomóc dobrać odpowiedni preparat do rodzaju zabrudzenia. Nasza bogata oferta obejmuje środki: do dezynfekcji, usuwania betonu, usuwania rdzy, czyszczenia tapicerki skórzanej, prania dywanów i wykładzin, czyszczenia elementów chromowanych i innych.
  • Inne usługi porządkowe. Jeśli interesuje Cię usługa sprzątająca, która nie została przez nas wymieniona w opisanej powyżej ofercie zadzwoń i zapytaj. Zapraszamy do kontaktu.