Imprezy okolicznościowe – Hotel Korona

przez | 6 sierpnia 2019

Hotel Korona Spa & Wellness w Lublinie to czterogwiazdkowy hotel z basenem, w którym znajdują się eleganckie i perfekcyjnie przygotowane sale, 50 wspaniale urządzonych pokoi w tym dwa przestronne apartamenty i bajkowy ogród.

To miejsce idealne na organizację imprez okolicznościowych takich jak: wesele, komunia, chrzciny, urodziny, imieniny, rocznice oraz bankiety firmowe, konferencje oraz inne przyjęcia służbowe. Gwarantujemy Państwu wyśmienitą kuchnię, obsługę na najwyższym poziomie, naturalną gościnność i życzliwość oraz kameralne spa z basenem, w którym będziecie mogli i Wasi gości zrelaksować się po ważnym dla Was wydarzeniu. U nas poczujecie spokój, kameralny klimat oraz komfort.

Na terenie hotelu znajduje się plac zabaw przeznaczony dla najmłodszych gości wraz z huśtawkami, zjeżdżalniami oraz trampoliną. W ogrodzie Wasi goście będą mogli odetchnąć po podróży, a w lecie będzie on idealnym miejscem na wyjątkowy ślub w plenerze. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyście spędzili czas miło, w rodzinnej atmosferze przy dźwiękach muzyki, delektując się smacznymi potrawami.

Mamy profesjonalny zespół, który chętnie zaangażuje się w organizację przyjęcia, a także jest otwarty na wszelkie Państwa sugestie. Nasi Klienci, ich potrzeby i satysfakcja są dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby impreza okolicznościowa przebiegła zgodnie z ich planem i życzeniem. Hotel Lublin Korona oferuje profesjonalną i doświadczoną obsługę gastronomiczną Waszej imprezy okolicznościowej. Przygotowujemy posiłki z najwyższą starannością oraz z uwzględnieniem życzenia naszych Klientów i charakteru uroczystości. Uważamy, że w detalach tkwi siła, dlatego dbamy o najmniejsze szczegóły. Jeśli szukają Państwo miejsca na organizację ważnej imprezy, to dobrze trafiliście – sala konferencyjna dla wymagających! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiemy.