Okna dachowe

przez | 26 maja 2019

Od okien dachowych zależy w dużym stopniu klimat pomieszczeń znajdujących się na poddaszu. Odpowiednie doświetlenie i funkcjonalność to kluczowe elementy, które będą miały wpływ na nasze późniejsze samopoczucie i komfort użytkowania pokoi usytuowanych w szczytowej kondygnacji.

Dlatego wybierając stolarkę okienną na poddasze, pomyślmy, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej i które okaże się efektywne w przypadku konkretnej konstrukcji.

Częstym problemem spotykanym podczas adaptacji najwyższego piętra budynku są skosy i związane z nimi niedogodności. Dachy wielospadowe, chociaż wpływają na atrakcyjność budynku, zazwyczaj utrudniają dopływ światła do wnętrz. Z tego powodu bardzo ważne jest zadbanie o odpowiednią ilość przeszkleń. Ostatnio chętnie wybieranym i stosowanym rozwiązaniem są okna połaciowe, które można dobrać odpowiednio do rodzaju i przeznaczenia pomieszczenia.

Jeśli potrzebujecie Państwo specjalistycznej porady przy wyborze idealnego rozwiązania do Waszego domu, zapraszamy do firmy . W naszym centrum znajdziecie okna dachowe. Świadczymy również usługi montażowe.