Usługi dekarskie

przez | 26 maja 2019

Montaż pokrycia dachowego to jeden z najdroższych, najtrudniejszych, a zarazem najważniejszych etapów podczas budowy domu. Od solidności dachu będzie zależało bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Dlatego ekipę świadczącą usługi dekarskie należy wybrać uważnie i bez pośpiechu.

Najlepsi fachowcy mają terminy zarezerwowane dużo wcześniej, lepiej więc umówić się z nimi ze sporym wyprzedzeniem. Dobry dekarz pomoże nam dobrać materiały i akcesoria dachowe, doradzi najlepsze rozwiązania. Na jakości będzie zależało mu równie mocno, co inwestorowi, bo zadowolony klient buduje jego renomę. Ponadto doświadczeni i uznani fachowcy, udzielają na swoje usługi gwarancji, więc wiedzą, że słabe produkty i niska jakość to większe ryzyko reklamacji.

Decydując się na ekipę z ogłoszenia czy też z polecenia, obejrzyjmy ich wcześniejsze realizacje, sprawdźmy, jak długo pracują w zawodzie, czy mają stosowne certyfikaty i uprawnienia, a także profesjonalny sprzęt.

Wszystkie warunki umowy z dekarzami spisujmy na papierze. Dobrze, żebyśmy dostali wcześniej dokładny harmonogram prac wraz z kosztami.