Kancelaria prawna – skuteczna

przez | 7 września 2019

Kancelaria mająca siedzibę w Częstochowie świadczy usługi prawne zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i firm oraz wszystkich innych podmiotów prawnych. Sądy powszechne, organy ścigania i administracji publicznej to instytucje, przed którymi reprezentuje interesy Klientów.

Przez wiele lat działalności doprowadzili do pomyślnego dla Klientów zakończenia wielu spraw sądowych. To dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu w prowadzenie każdej powierzonej im sprawy kancelaria Częstochowa cieszy się tak dobrą opinią.

  1. Obsługę wyspecjalizowaną, w skład której wchodzą:

– Opieka zdrowotna – centra medyczne

– Porady prawno- podatkowe

– Branża budowlana

-Gospodarka odpadami

-Zarządzanie nieruchomościami

-Zakładanie spółek i ich obsługa prawna, KRS

  1. Obsługę prawną firm:

– Postępowanie przed sądem

– Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne

– Zabezpieczenie i odzyskiwanie należności

– Zamówienia publiczne

– Branża rolnicza

  1. Obsługę prawną osób fizycznych:

– Prawo pracy, rodzinne, opiekuńcze, spadkowe

– Rozwód i seperacja

– Upadłość konsumencka

Zajmuje się również doradztwem w obszarze prawa administracyjno-materialnego i reprezentacją Klientów w postępowaniu administracyjnym. Kolejne segmenty usług prawnych, którymi się zajmuje to mediacje i sprawy związane z RODO.

Pragniemy podkreślić, że dane osobowe pozyskane przez nich w trakcie prowadzenia spraw są odpowiednio chronione przed przeniknięciem ich na zewnątrz. Zapraszamy do kontaktu z kancelarią Obrusznik radca prawny Częstochowa. Odpowie na wszelkie pytania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości dotyczące spraw, z którymi się Państwo do nich zgłaszacie.