Hosting w lublinie, gdzie zamówić?

przez | 29 czerwca 2019

Witryna internetowa jest kluczowym, a zarazem podstawowym narzędziem, z którego powinna korzystać każda współczesna firma. Odpowiednio wykorzystana daje naprawdę duże możliwości – zdobycia nowych klientów, atrakcyjnego zaprezentowania oferty czy też odpowiedniego wykreowania wizerunku marki.

Każda z dostępnych w internecie stron jest umiejscowiona na serwerze, czyli odpowiednio skonfigurowanym komputerze pełniącym usługi hostingowe. To z nim łączą się użytkownicy, aby po wskazanym adresie znaleźć się na odpowiedniej witrynie. Rolę adresu w internecie pełni domena, czyli nazwa strony, którą wpisujemy w pasku przeglądarki. Do swobodnego odwiedzania witryny przez użytkowników konieczny jest komplet – domena z serwerem. Nasz zespół specjalistów z Lublina z przyjemnością pomoże w wyborze odpowiedniego rozwiązania, a także w późniejszym czasie zajmie się utrzymaniem strony www w sieci.

Dostępny w naszej firmie hosting Lublin oparty jest o niezawodne i bezpieczne rozwiązania. Dzięki temu nasi klienci mogą bez obaw przechowywać pliki na serwerze, a także bez limitów transferu danych przesyłać je zarówno z serwera na komputer, jak i z komputera na serwer. Możliwe jest zakładanie kont FTP, skrzynek pocztowych e-mail, a także baz danych MySQL. Nasi klienci mają dostęp do szerokiego zakresu statystyk dotyczących odwiedzin witryny. Nad bezpieczeństwem czuwa system, który każdego dnia tworzy nową kopię zapasową serwisu. Jeśli potrzebujesz rozwiązania przygotowanego specjalnie dla Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami – Icommedia domeny i hosting. Dobierzemy wszelkie parametry tak, aby wykupiony hosting spełniał postawione przed nim wymagania.