Szafy wnękowe, gdzie można zamówić w Lublinie

przez | 29 czerwca 2019

Wiele osób ma problem z przechowywaniem ubrań i innych przedmiotów u siebie w mieszkaniu. Szczególnie dotyczy to sytuacji, w których na niewielkim metrażu mieszka kilku domowników. Dobrym sposobem na poradzenie sobie z panującym bałaganem i zwiększeniem przestrzeni do przechowywania wyposażenia są szafy przesuwne – wnękowe lub wolnostojące.

W mieszkaniu spędzamy stosunkowo dużo czasu, więc powinno być przytulne, ładne i funkcjonalne. Specjaliści z firmy Adiom doskonale wiedzą, że wystrój wnętrza powinien być ładny i schludny. Meble muszą pasować do pozostałych elementów, a jednocześnie być solidnie wykonane, gwarantując wysoką użyteczność.

Głównym zadaniem szaf wnękowych jest zapewnienie możliwości przechowywania dużej ilości przedmiotów, ubrań, a także dodatków i akcesoriów w uporządkowany i funkcjonalny sposób. Mogą zagospodarować wolną przestrzeń, a przemyślana konstrukcja zapewni odpowiednią ilość półek, szuflad i miejsca na wieszaki – jest dopasowana do indywidualnych potrzeb domowników. Pozwala na wygodne przechowywanie wyposażenia i w razie potrzeby wygodny dostęp do każdego elementu.

Szafy wnękowe, przesuwne świetnie sprawdzają się w większości polskich mieszkań. Przedpokoje zaprojektowane w postaci wąskich korytarzy z wnęką na meble to doskonałe miejsce, w które można wkomponować funkcjonalną szafę przesuwną. Dzięki temu nie tracimy miejsca koniecznego do otworzenia standardowych drzwi – przesuwne panele poruszające się w jednej płaszczyźnie nie ograniczają wykorzystania pozostałej przestrzeni i zapewniają wygodny dostęp do wnętrza szafy.

Firma Adiom meble biurowe ma wieloletnie doświadczenie, więc doskonale rozumie potrzeby swoich Klientów. Lata praktyki w projektowaniu i produkcji mebli pozwalają na świadczenie usług o bardzo wysokim poziomie. Pomagamy wybrać rozwiązanie najlepsze w danej sytuacji klienta – proponujemy meble dopasowane do konkretnego pomieszczenia, odpowiadające oczekiwaniom i potrzebom.