Meble gabinetowe, kuchenne , lady recepcyjne

przez | 10 lipca 2019

Biuro to reprezentacyjne pomieszczenie w firmie. Dlatego niezwykle ważna jest jego aranżacja. Wyposażając je, niezwykle ważnym elementem jest wygoda, ergonomia i funkcjonalność pomieszczenia.

Meble gabinetowe Warszawa firmy Castanea wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta to najwyższej jakości biurka, funkcjonalne komody i szafy, nietuzinkowe wykonanie witryny, stoły i inne wykończenia. Swobodna stylistyka, stuprocentowy komfort pracy, wszystkie elementy dostosowane do wymiarów pomieszczenia, do oświetlenia oraz tego jaką rolę będzie spełniał dany gabinet. Dzięki meblom gabinetowym Castanea każde biuro nabierze niepowtarzalnego klimatu oraz zamieni się w przyjazne miejsce i przestrzeń, z której nie będzie chciało się wychodzić. Castanea oferuje również wysokiej jakości lady recepcyjne, które będą wizytówką każdego budynku biznesowego i budynku użyteczności publicznej. Znajdziecie je u nas zarówno w różnych kolorach jak też kształtach. Decydując się na meble Castanea możesz liczyć na:

  • Bezpłatny pomiar, wycenę i fachowe doradztwo na każdym etapie prac
  • Wizualizację w cenie (klient otrzymuje najwyższej jakości projekt, który w bardzo dokładny sposób odwzorowuje to, jak meble będą wyglądały w rzeczywistości)
  • Wysoka jakość wykonania (w pracy wykorzystywane są najlepsze akcesoria i płyty meblowe: zawiasy, uchwyty, szuflady, solidne okucia i płyty, które cechuje trwałość, solidność i jakość)
  • Bezpłatny montaż wykonanego zlecenia (zespół pracowników oferuje pełen montaż mebli)
  • Dożywotnia gwarancja

Meble biurowe Castanea Warszawa, czy nowoczesne kuchnie na wymiar podkreślą indywidualny styl, zapewnią komfort, wygodę oraz pełną ergonomię pracy. Dzięki nim zaaranżujesz biuro, które spełni całkowicie Twoje oczekiwania.