Producent klocków hamulcowych

przez | 5 lipca 2019

Przedsiębiorstwo EG Brakes to renomowany producent klocków hamulcowych. Początki firmy sięgają pierwszej połowy lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, więc wieloletnie doświadczenie to jeden z fundamentów działania EG Brakes. Oferowane produkty to klocki i szczęki hamulcowe najwyższej klasy, o czym świadczy uznanie zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Produkowane przez EG Brakes klocki hamulcowe to asortyment odpowiedni do aż 300 najpopularniejszych modeli samochodów osobowych i dostawczych. Wieloletnia praktyka, doświadczenie i wysokiej klasy technologia produkcji klocków hamulcowych sprawia, że jakość wyrobów stoi na światowym poziomie. Wykorzystywanie odpowiednich surowców i stosowanie materiałów ściernych od najlepszych producentów krajowych i zagranicznych sprawia, że końcowy produkt spełnia najwyższe wymagania i normy. Właśnie dlatego firma EG Brakes jest znana jako ceniony producent klocków hamulcowych. W ofercie są również szczęki hamulcowe w najpopularniejszych formach o równie wysokiej jakości wykonania.

Przedsiębiorstwo EG Brakes od zawsze skupia się na jakości oferowanych produktów. Klocki hamulcowe to element bezpośrednio wpływający na bezpieczeństwo użytkowania pojazdów mechanicznych i właśnie dlatego przywiązuje się tak wielką wagę do jakości produkcji. Klienci korzystają wyłącznie ze sprawdzonych, pewnych i porządnych rozwiązań, zatem asortyment EG Brakes doskonale wpasowuje się w założenia rynku.

Nieustannie rozszerzający się asortyment, rozwój działu logistyki i docieranie na nowe rynki sprawia, że producent klocków hamulcowych EG Brakes trafia do kolejnych klientów w Polsce i za granicą.