Psychiatra w Łodzi, na NFZ

przez | 25 czerwca 2022

Psychiatra zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych. Jego zadaniem jest nie tylko doprowadzenie do tego, aby zniknęły objawy. Konieczne jest również znalezienie przyczyn pojawienia się problemu.

Psychiatra podobnie jak lekarze innych specjalności ma prawo do wypisywania recept. Jest on także zobowiązany do przestrzegania Kodeksu Etyki Lekarskiej. W Polsce w ciągu ostatnich lat znacznie zmieniło się postrzeganie lekarza tej specjalności, jak również samo podejście do tematu chorób i zaburzeń psychicznych. Dużo mówi się o tym w mediach. Popularni aktorzy i muzycy przyznają publicznie, że korzystali z pomocy psychiatry. Jest to zachęta dla tych wszystkich osób, które czują, że muszą skorzystać z pomocy lekarza tej specjalności. Wśród nich są również mieszkańcy Łodzi i okolic tego miasta. Należy pamiętać o tym, że nie powinno się zwlekać z wizytą w gabinecie specjalisty w przypadku pojawienia się takich problemów, jak znaczne i trwające przez dłuższy czas obniżenie nastroju. To, z czym się zmagasz raczej nie osłabnie, jeśli nie będzie reakcji z Twojej strony. Wręcz przeciwnie, dolegliwości mogą się nasilić. Mieszkasz w Łodzi lub jej okolicach? Wiedz o tym, że możesz skorzystać z porady psychiatry NFZ.

Chcesz skorzystać z usług psychiatry NFZ w Łodzi? Centrum Medyczne MKK Trimed to miejsce, do którego powinieneś się udać. Z pomocy lekarza mogą skorzystać zarówno dorośli, jak również dzieci i młodzież. Planujesz wizytę w gabinecie psychiatry? Nie jest konieczne skierowanie od innego lekarza. Będzie ono wymagane w sytuacji, gdy chcesz odwiedzić psychoterapeutę. W przypadku osób dorosłych istnieje możliwość prowadzenia terapii w postaci zdalnej. Specjaliści z MKK Trimed pomogli już wielu mieszkańcom Łodzi zmagającym się z chorobami i zaburzeniami psychicznymi. Chętnie udzielą pomocy również Tobie!