Torty w Lublinie

przez | 29 czerwca 2019

Torty (np. z Lublina) bardzo często stanowią główny punkt różnych imprez. Są serwowane nie tylko w trakcie urodzin, ale także podczas przyjęć po chrzcie, komunii, imienin kogoś bliskiego oraz oczywiście wesel, rocznic i szeregu innych okazji. Należy zadbać, aby dla nikogo nie zabrakło tego słodkiego przysmaku. Wysokiej jakości, pyszny tort można zamówić w Piekarni Cukierni Nivpol z Lublina.

torty Lublin
torty Lublin

Torty z Lublina przygotowywane są na bazie składników z naturalnych surowców. Zróżnicowana oferta wyrobów cukierniczych z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto uwielbia słodkie wypieki. Cukiernia Nivpol przygotowuje między innymi torty czekoladowe, cytrynowe, jagodowe, truskawkowe i malinowe. Nie będzie najmniejszym problemem również wykonanie tortu w innym smaku – na przykład tortu marcepanowego, o smaku zielonego jabłuszka, orzechowego, brzoskwiniowego czy nawet wiśniowego.

Wizyta w cukierni Nivpol powinna być stałym elementem przygotowań do rodzinnych uroczystości lub spotkań w gronie znajomych. Z pewnością wybierzemy odpowiednie słodkości, które umilą czas spędzony przy kawie czy herbacie. Cukiernia oprócz tortów z Lublina proponuje inne pyszne wypieki. Są to między innymi pierniki z marmoladą lub przekładane masą, makowiec, różnorodne rolady, ciasto porzeczkowe, sernik wiedeński albo sernik z brzoskwinią, tiramisu oraz uwielbiane przez wszystkich ciasto szefowej. Można również kupić pyszne rurki, smaczne babeczki owocowe lub kajmakowe, przekładane wafle, słodkie biszkopty, a także rozpływające się w ustach kremówki i W-Z. Szeroki wybór słodyczy przypadnie do gustu nawet największym smakoszom!

Wspólne rozmowy z przyjaciółmi zawsze przebiegają przyjemniej, gdy na talerzyku leży szarlotka, śmietanowiec, torcik cygański lub inne pyszne ciasto z cukierni Nivpol. Warto zaznaczyć, że oprócz ciast i tortów w ofercie cukierni Nivpol są również bułki, chleby, chałki, gniazdka, rogale, a także klasyczne cebularze lub pizzerki.

Do Piekarni Cukierni Nivpol warto zajrzeć, gdy szukamy smacznego tortu w Lublinie, pysznego kawałka ciasta do kawy, a także drożdżówki lub cebularza do zjedzenia w pracy albo szkole. Wysoka jakość pieczywa sprawia, że piekarnia Nivpol może być odwiedzana nawet każdego dnia!