Wesele Ryki, Dęblin

przez | 29 czerwca 2019

Zawarcie związku małżeńskiego, czyli ślub, to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Zaplanowanie tej uroczystości nigdy nie jest proste i wymaga naprawdę dużego zaangażowania i wielu przygotowań. Kwestią podstawową jest wybór sali weselnej, w której urządzimy przyjęcie dla rodziny i przyjaciół.

Organizując wesele w Dęblinie, warto spojrzeć na ofertę weselną Restauracji Nepomucen, która dysponuje piękną salą weselną i bankietową. Klimatyczny wystrój zapewniają eleganckie krzesła i stoły, a półokrągłe okna i kominek dodają uroku każdemu z wesel organizowanych w Rykach, Dęblinie. Restauracja dysponuje szerokim wyborem dodatków – kwiatów, obrusów czy serwetek lub podkładek pod talerze. Na sali przewidziano również kilka sposobów rozmieszczenia stołów i krzeseł, więc z pewnością każda Para Młoda dopasuje wystrój do swoich oczekiwań. Również tradycyjne zdobienia ściany za krzesłami Państwa Młodych dostępne są w różnej formie. Wesele w Dęblinie może być zorganizowane w konkretnym stylu (na przykład boho, glamour, marynarskim czy hollywood albo rustykalnym).

W sali Restauracji Nepomucen – sala weselna Ryki, z łatwością można zaaranżować dowolny wystrój – każdy prezentuje się wspaniale. Znaczna część wesel w Dęblinie organizowana jest w miesiącach letnich i wiosennych. Wtedy przyjemne słoneczko może świecić zbyt mocno, powodując upał, który nikogo nie zachęca do tańca, zabawy czy jedzenia. Właśnie dlatego Restauracja Nepomucen dysponuje wydajną klimatyzacją i zapewnia odpowiednią temperaturę przez całą imprezę. Jeśli Państwo Młodzi chcą zaprosić wielu gości z własnymi autami, nie będzie to problemem – pod Restauracją przygotowano obszerny parking, który zmieści zarówno prywatne samochody, jak i autokar dla gości. Warto podkreślić, że posiłki serwowane podczas wesela w Rykach w Restauracji Nepomucen, są przygotowywane na miejscu. Dzięki temu zawsze są świeże i smaczne, ciesząc kubki smakowe gości weselnych. Oczywiście w ramach obsługi wesela, Restauracja Nepomucen oferuje kompleksową obsługę sali, pomoc w przygotowaniach, a także doradztwo w indywidualnym doborze menu. Restauracja Nepomucen w Dęblinie, koło Ryk doskonale się sprawdzi również jako miejsce do zorganizowana chrzcin, bankietu lub konferencji.